beautyfarm - THE BEST DESIGN
DOWNLOAD MY MUSIK,participa la concursuri,soft-uri,cool stuff,NIKON CLUB,Baruri Trendy,ScreenSavers,Accesorii Cool,Masini sexy,Bannere,Games,Aparitii Cinematografice,Tribal Farm...etc distreaza-te!Totul pentru TINE.Cele mai tari subiecte.
Lista Forumurilor Pe Tematici
beautyfarm - THE BEST DESIGN | Inregistrare | Login

POZE BEAUTYFARM - THE BEST DESIGN

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
AlinaMicu la Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Brasov
cauta Barbat
25 - 39 ani
beautyfarm - THE BEST DESIGN / COOL STUFF / VANZARE DE RINICHI CU PROBE VIDEO IAR LEGEA NU POATE FACE NIMIK  
Autor
Mesaj Pagini: 1
ADMIN-ELECTRIK_CAT
Administrator

Din: CAT LAND
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 8870
VANZAREA DE RINICHI IN ROMANIA ESTE INTERZISA

EXISTA LEGE DAR NIMENI NU FACE NIMIK ....

OAMENII ISI VAND RINICHI PT A FACE UN VIITOR COPIILOR SAU A TRAI MAI BINE SAU PT A SCAPA DE PUSCARIE IN URMA UNUI ACCIDENT DE MASINA DESI RESPECTIVUL CASTIGA IN JUR DE 1500 DE EURO PE LUNA FACAND MASAJE EROTICE SI INTRETINAND RELATII SEXUALE CU BABE BOGATE .

DAR CE E MAI INTRIGANT ESTE CA IN FATA DOVEZILOR DE NECONTESTAT NU SE FACE NIMIK BA MAI MULT NE ENERVAM SI DAM DIN UMERI (GESTUL SPECIFIC ROMANESC AL CRETINULUI CU BANI SAU AL CELUI MITUIT....)


IN PREMIERA ABSLUTA PE NETUL ROMANESC

AM SA VA PREZINT UN FILMAT VIDEO RELIZAT IN ROMANIA CU PERSOANE CARE VROIAU SA-SI VANDA UN RINICHI STRAINILOR CU OPERATIE FACUTA LA SPITALUL FUNDENI DIN BUCURESTI...MEDICUL FIIND INSTIINTAT CA DONATORUL VIINDE RINICHIUL PE 20.000 DE EURO A SPUS "PE MINE NU MA INTERESEAZA CE FACE EL"....ESTE ILEGAL .....POLITIA NU A INTERVENIT NICIODATA IN ASEMENEA CAZURI .... IAR SEFUL COMISIEI DE TRANSPLATUNRI PUS IN FATA FAPTULUI CU DOVEZILE IN FATA A AFIRMAT " PAI NORMAL NU O INTERESEAZA PE EA DACA VINDE SI CE FACE EL"

IN ROMANIA SE MOARE CU ACTE IN REGULA ...RUSINE SA VA FIE ROMANI RUSINE





_______________________________________
   PM-URI    №1
   TUTORIAL 3XFORUM
| REPORT BROKEN LINKS |

pus acum 15 ani
   
ADMIN-ELECTRIK_CAT
Administrator

Din: CAT LAND
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 8870
filmuletul se gaseste aici



DACA AI CEVA DE SPUS ,ORICE ,.........SPUNE !!!!!!


_______________________________________
   PM-URI    №1
   TUTORIAL 3XFORUM
| REPORT BROKEN LINKS |

pus acum 15 ani
   
Gy@ny
Electrik Flame

Din: Stuck on Kubuntu
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 139
concluzie...

daca te iei dupa persoanele care isi vand rinichi... (organe)

ROMANIA- VIATA E UN CHIN...


_______________________________________

OS, Hardware and Software
Webdesign & Grafica

pus acum 15 ani
   
ADMIN-ELECTRIK_CAT
Administrator

Din: CAT LAND
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 8870
pe langa faptul ca viata e asa cum e ......

DOCTORITA AIA AR CAM TREBUI SA INTRE LA PUSCARIE ....Si directorul ala IS NOT HER PROBLEM ....... WTF 


_______________________________________
   PM-URI    №1
   TUTORIAL 3XFORUM
| REPORT BROKEN LINKS |

pus acum 15 ani
   
staycu
Electrik Buzzz

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 35
lol ...e Romania,se vinde orice,se cumpara orice (asta mai putin) ...e de stiut...anyway...frumos filmu

pus acum 15 ani
   
you
Iubeste Kittynutzele

Din: Los Angeles CA
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 909
eee si pe mine ma inpresinat .... da chiar e fomista rau lumea asta

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
mosu
Electrik Buzzz

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 25
da,ce sa zic ,nu am cuvinte ,de aia pleaca lumea din tara , iar altii care au familii,si nu vor sa o praseasca ,sau poate nu au curajul sau posibilitatea de a pleca sa caute ceva in alta parte,sau sunt scarbiti de romania si tepele de acolo precum si salariile mizere si eventualele tepe luate prin strainatate(bine ca au marii si bravii conducatori ai tarii (nu toata lumea are noroc,sau nu se pot descurca ori pierd curajul,oricum nu sunt de acord,drept urmare ,cred ca o sa fac ceva si o sa fac public ,chiar o sa incerc sa dau adresa eventual pe la unele televiziuni romanesti,poate ca nu voi rasturna muntii,dar nu se stie niciodata cine vede si incearca sa traga un semnal de alarma,sau sa ia unele masuri,stiu ca nu am sanse,dar eu incerc,foarte tare pisi ,bravo(x3)

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la